candidate.card.title

candidate.card.description

becomeAMember.title

becomeAMember.description

Limburg

Voorzitter
Secretarissen
Propagandisten 
Juridische dienst
Je BBTK afdeling

Prins Bisschopssingel, 34 bus 1
3500 Hasselt

Tel. +32 11 26 09 00
Fax +32 11 26 09 01

Facebook pagina
admin.BBTKHasselt@bbtk-abvv.be

Openingsuren

Enkel op afspraak : +32 11 26 09 00 
Maandag tot donderdag van 8.30 u. tot 12 u. en van 13 u. tot 17 u.
Vrijdag van 8.30 u. tot 12 u. en van 13 u. tot 16 u.

Avondzitdagen

Enkel op afspraak : +32 11 26 09 00
Woensdag en donderdag van 17u tot 18u.
In de maanden juli en augustus zullen er geen zitdagen zijn.

Carine Meuwis (cmeuwis@bbtk-abvv.be)
Tel. +32 11 26 09 04
M. +32 473 74 60 98
Sectoren: Handelssectoren, Warenhuizen, Levensmiddelenbedrijven, Niet-actieven

Appie Mansouri (amansouri@bbtk-abvv.be)
Tel. +32 11 26 09 07
M. +32 478 20 95 00
Sectoren: Industrie: Media & Boek, Metaal – Staal, Voedingsnijverheid. Diensten: APCB (pc 200), Logistiek & Vervoer. Diverse sectoren: Apotheken en Tarificatiediensten, Groothandelaars en Verdelers van Geneesmiddelen.

Mary-Anne Smeets (masmeets@bbtk-abvv.be)
Tel. +32 11 26 09 06
GSM: +32 473 97 12 70
Sectoren: Handelssectoren, Zelfstandige kleinhandel, Kleinhandel in voedingswaren, Grote kleinhandelszaken, Hotel & Horeca. 

Alex Nijs (anijs@bbtk-abvv.be)
Tel. +32 11 26 09 05
M. +32 476 95 35 72
Sectoren: Social Profit, Ziekenhuizen, Rusthuizen, Socio-cultureel, Opvoeders, Gezins- en bejaardenhulp, Financiële sectoren, Banken en Verzekeringen, Eigen organisaties, Gesubsidieerd vrij onderwijs.

Desirée Minten (deminten@bbtk-abvv.be)
Tel. +32 11 24 70 71
M. +32 475 80 34 69
Sectoren: Handelssectoren, Kleinhandel in voedingswaren, Grote kleinhandelszaken, Vrouwen, Jongeren en Mutualiteiten

Anne-Marie Zizzari (amzizzari@bbtk-abvv.be)
Tel. +32 11 26 09 02

Sandro Gagliardi (sgagliardi@bbtk-abvv.be)
Tel. +32 11 26 09 08

Kelly Tinel (ktinel@bbtk-abvv.be)
Tel. +32 11 26 09 03

Hanne Deglein (hdeglein@bbtk-abvv.be)
Tel. +32 11 26 09 08

Annick Vanwezemael (avanwezemael@bbtk-abvv.be) | +32 11 26 09 00 

Marlies Van Schelvergem (mvanschelvergem@bbtk-abvv.be) | +32 11 24 70 72

Tel. +32 11 26 09 00

Sofie Petry (spetry@bbtk-abvv.be)

Natalia Shahinian (nshahinian@bbtk-abvv.be

Kim Vodnik (kvodnik@bbtk-abvv.be

Sofie Petry (spetry@bbtk-abvv.be)
 

www.bbtklimburg.be